Piotr Chojnacki.pl

O mnie

Gdzie jestem?: piotrchojnacki.pl » O mnie


Ogólnie:

Coś o mnie... Nazywam się Piotr Chojnacki.Moja edukacja:

W 2007 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek: Chemia specjalność: informatyka chemiczna Tryb studiów: dzienny.Zainteresowania:

Moje zainteresowania dotyczą głównie informatyki i chemii (oczywiście). Przede wszystkim komputery, Internet i wszystkie związnane z tym nowoczesne technologie. W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem stron www.


Po godzinach:

Hmm... spotkania ze znajomymi i różnego rodzaju wycieczki. Jestem osobą bardzo zmotoryzowaną. Przesiaduję godzinami w samochodzie i robię setki kilometrów. Wszystkie wycieczki można zobaczyć w galerii.

Oprócz tego interesuję się fotografią. Od niedawna umieszczam swoje efekty w galerii. Przeważającym tematem zdjęć jest przyroda. Zapraszam do oglądania.

Ulubione miejsca... hmm... to raczej Wrocław - bardzo sympatyczne, bezpieczne i oczywiście powalające na kolana po zachodzie słońca miasto. Jeżeli zastanawiasz się gdzie jechać na weekend to gorąco polecam. Był to jeden z wielu czynników (poza uczelnią), że wybrałem właśnie Wrocław.

Copyright © 2004- Piotr Chojnacki. Wszelkie prawa zastrzeżone.